Elektrikar-Praha.cz - NONSTOP elektrikáři, zedníci a instalatéři

Elektrikář Praha - NONSTOP elektrikáři, zedníci a instalatéři

Služba Elektrikář Praha - NONSTOP 24 hod. na telefonu 723 648 967

PROGRAMOVĚ ŘÍZENÉ VYTÁPĚNÍ MÍSTNOSTÍ DLE INDIVIDUÁLNÍCH POŽADAVKŮ

Nabízíme Vám kvalitní řešení pro výrazné zvýšení úspor v obasti energií, systémem programově řízeného vytápění jednotlivých místností dle individuálních požadavků (IRC).

VÍTE O TOM,ŽE?

Přetopení budovy o 1°C Vás stojí cca 6-9% energie navíc

Investice do měřící a regulační techniky je nejrychleji návratná ze všech investic do úspor energií

Náklady za vytápění neustále rostou a spotřeba tepla se stává nezadnebatelnou položkou jak firemního, tak rodinného rozpočtu.Moderní technika nám ale poskytuje několik možností, jak účet za plyn nebo elektřinu výrazně snížit

Systém programově řízeného vytápění představuje obrovský kvalitativní skok v úsporách energie

Systém programově řízeného vytápění umožňuje měření, evidenci spotřeby tepla a jeho rozúčtování podle jednotlivých místností za celé topné období anebo za stanovené časové úseky

Systém programově řízeného vytápění umožňuje dálkovou správu a řízení přes internet, telefonní linkou nebo mobilem

Programově řízený systém vytápění je vhodný, jak pro topení teplovodní, horkovzdušné, tak i pro elektrické. Je vhodný, jak pro radiátorové,konvektorové, tak i pro podlahové vytápění.Je to systém vhodný, jak do rodinných domů, tak i do bytových domů.

U stávajících topných systémů jde v drtivé většině o to, že do prostor je zajištěn trvalý přístup topného média, přičemž jeho teplota je závislá na vekovní teplotě a popřípadě teplotě v referenční místnosti - ekvitermní regulace. Dále může být topná soustava doplněna termostatickými ventily.Tento způsob Vám sice zajišťuje tepelnou pohodu v jednotlivých místnostech,má však jednu nevýhodu. Je neskutečně neúsporný.

Související odkazy:

ŘÍDICÍ JEDNOTKA (CENTRAL UNIT) elektronická hlavice k montáži na radiátor topení