Elektrikar-Praha.cz - NONSTOP elektrikáři, zedníci a instalatéři

Elektrikář Praha - NONSTOP elektrikáři, zedníci a instalatéři

Služba Elektrikář Praha - NONSTOP 24 hod. na telefonu 723 648 967

Provádíme:

  •   výchozí revize
  •   pravidelné revize
  •   zajistíme odstranění závad, které se objeví během revize
  •   zajistíme správu Vaší nemovitosti s ohlídáním termínů revizí

 

Víte o tom, že:

Revize elektrických zařízení se provádí nejen proto, aby bylo naplněno znění zákona a závaznýh norem ale hlavně proto aby jste se vyvarovali problémů, které revize odhalí.

- víte o tom, že podle zák. č.48/82 sb,ČSN 33 2000-1,ČSN 33 1500, musí být každé nové elektrické zařízení (tj. i instalace),před uvedením do provozu odborně prověřeno, např. výchozí revizí?

- víte o tom, že všechny budovy sloužící k administrativním,provozním,výrobním, skladovým účelům a budovy sloužící ke shromažďování osob musí být pravidelně odborně prověřovány pravidelnou revizí?

- víte o tom, že při vzniku škodné události, pojišťovna vyžaduje platné revize elektrických zařízení?

-víte o tom, že když Vám firma, která je dodavatelem elektromontážních prací provede výchozí revizi svým revizním technikem je to střet vzájmů? Nechte si novou elektrickou instalaci prověřit nezávislým revizním technikem a budete spokojeni (kromě elektromontážní firmy).

-víte o tom, že v případě maléru neznalost zákona neomlouvá?

-víte o tom, že v případě, když neprovádíte revize dle zákonů a norem a v případě kontroly orgánem státního odborného dozoru je s Vámi zahájeno správní řízení a objekt může být uzavřen?

-víte o tom, že v případě pracovního úrazu, když orgán vyšetřující pracovní úraz nemá k dispozici platné revize, máte velký problém?

Zaručujeme nejlepší ceny a profesionální přístup!

Tým našich zkušených revizních revizních techniků je Vám k dispozici.Provádíme revize bez omezení napětí a třídy!